KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14973012
nr 1497 3012
Julius Andersen (1857-1924), Signerad, Kor på väg. Olja på duk, 36x49 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:39:03
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr